Site Overlay

Diivanvoodid

Diivanvoodid ehk kuidas soetada oma majja kõige hädavajalikum mööbliese?

Diivanvoodi, magamisdiivan või nurgadiivanvoodi, mis tahes nimega, on üks kõige kohandatavamaid ja töökamaid mööbliesemeid, mida võite osta – tasub mainida, et ka Eestis toodetud diivanvoodid on teie parimate valikute hulgas. See on väga kaugel sellest, et see oleks kunagine rahutust tekitav, unetust tekitav õudusunenägu, kaasaegsed tugevad diivanvoodid on suurepärased ja nüüd soodsamad kui kunagi varem. Tegelikult on mõned kvaliteetsed diivanvoodid sama mugavad kui tavaline voodi. Lisades igasse ruumi kena diivanvoodi, saate selle muuta magamistoaks või külalistetoaks – diivanvoodid Tartus, Tallinnas või Pärnus teevad valiku lihtsaks.

Diivanvoodit otsides pidage meeles, et seda kasutatakse suure tõenäosusega istumiskohana, tugevad diivanvoodid on seega prioriteediks. Seetõttu on ka mõttekas otsida samu elemente, mida otsiksite tavalisest diivanist, näiteks disaini, mis vastab teie nõudmistele ja stiilieelistustele. Peamine erinevus seisneb selles, et soovite nii mugavat madratsit kui ka tõhusaid toimimismehhanisme – Eestis toodetud diivanvooditel on sellest palju.

Otsige kvaliteetset raami – diivanvoodid peavad olema kvaliteetsed.

Ahjus kuivatatud lehtpuidust või ahjus kuivatatud lehtpuidust ja mööblivineeridest valmistatud raamid on kõige tugevamad ja vastupidavamad mis tahes stiilis diivanitele, sealhulgas diivanvooditele. Vältige pehmemast puidust, näiteks männist, valmistatud raamide ostmist. Noorte diivanvoodid võivad olla ehituskvaliteedi osas eriti nõudlikud.

Mehhanism on võtmetähtsusega, diivanvoodid peavad olema lihtsalt kasutatavad.

Hea diivanvoodi mehaanika peaks kerkima üles ja välja ühe vedela toiminguga, ilma krigisemata või kinni kleepumata. Otsige seadmeid, millel on lukustusriba, et tagada õige sulgemine ja lihtne avamine. Kontrollige hoolikalt, et avamismehhanism oleks hästi kokku pandud ja et osad ei puruneks kergesti ega tuleks ära. Lõppkokkuvõttes ei tohiks diivanvoodid lisaprobleeme tekitada, see pole see, milleks sa neid ostad.

Veenduge, et teie tekid oleksid ohutud.

Hea diivanvoodid on töömehhanismide osas siledad ja kerged. Kõikidel diivanvoodi sisemehhanismi osadel peavad olema siledad servad, et vältida linade ja tekkide kinnijäämist ja rebenemist. See võib olla eriti oluline, kui noorte diivanvoodi on see, mida otsite.

Kui kasutate diivanvoodit oma kodus, on alati hea mõte enne seadme sulgemist linad ja tekid eemaldada, isegi kui sellel on kõige paremad töömehhanismid. Selle tulemusena ei liigu erinevate tükkide joondus.

Madrats peab olema kvaliteetne, diivanvoodid on vaid pool pildist.

Korralik ja hea madrats tagab mõnusa une, toetades keha õlgadest, puusadest ja alaseljast. Diivanvoodi koos nendega aitab tagada, et saate parima võimaliku unekogemuse.

Paksem madrats ei ole alati parem; õhem, hästi ehitatud madrats võib pakkuda paremat tuge. Diivanvoodil magades peaksite kaaluma ka peal oleva mugava kattemadratsi kasutamist – odavad diivanvoodid Tartus või Tallinnas tulevad tavaliselt juba madratsiga kaasa.

Proovige seda enne ostmist.
Diivanvoodid peaksid probleeme lahendama ja mitte juurde looma.

Diivanvoodit on alati hea proovida enne selle ostmist. Katsetage selle avamist ja sulgemist, et näha, kuidas see tundub. Seda peaks olema lihtne kasutada ja see ei tohiks vajada avamiseks mingeid pingutusi. Avage see ja heitke madratsi testimiseks pikali. Diivanvoodid Tartus, Tallinnas või Pärnus – kus iganes sa ka poleks, peaks mugavus olema sinu prioriteet number üks.

Pane mõõtmed õigeks.

Enne ostu sooritamist võtke alati oma diivanvoodi mõõdud. Ärge unustage uurida, millised on mõõtmised, kui see on täielikult avatud. Täielikult laiendatuna vajab see sama palju ruumi kui voodi või rohkem. Kui soovite mööblit selle ette asetada, veenduge, et see oleks kerge ja hõlpsasti liigutatav, et saaksite selle enne diivanvoodi avamist kiiresti teelt eemaldada.

Mõelge, kui palju ruumi teil on.

Diivanvoodid peavad täpselt teie tuppa sobima.

Diivanvoodid on mitmekülgsed esemed, mis võivad olla teie kodule kena lisand, kuid ainult siis, kui saate oma piirkonna jaoks sobiva suurusega diivani. Peate uurima, kas diivanvoodi mahub täielikult väljatõmmatuna teie piirkonda ja kas sellel on täielikult väljatõmmatuna piisavalt ruumi jalgadele, mis ei tekita varbaid.

Väike tuba: kui teil on väga väike ruum, võib kahele diivanvoodi olla teie jaoks õige lahendus, sest need sobivad suurepäraselt üksi magamiseks. Kahe suurusega diivanvoodi madrats võib olla kuni 100 cm pikk.

Suur tuba: kui ruum pole probleemiks, on kõige sagedamini juurdepääsetav valik suur diivanvoodi. Teil ei ole probleeme erinevate kujunduste, materjalide ja madratsitüüpidega king-size leidmisega. Selles suuruses on palju valikuvõimalusi. Diivanvoodid on valmistatud spetsiaalselt teie võimalike vajaduste rahuldamiseks.

Queen-size diivanvoodi mahutab mugavalt kolm inimest, olles samas ka kahele diivanvoodi. Täielik diivan, käest käsivarteni, võib olla umbes 215 cm lai. Kui voodi avatakse, võib diivan teoreetiliselt olla 230 cm pikk madratsi seljaosast kuni madratsi otsani, olenevalt tüki disainist. Diivanvoodi on suurepärane valik igas suuruses kodudesse ja tubadesse, nii et hankige oma juba täna!