Site Overlay

Kvaliteetsed diivanvoodid

Kvaliteetsed diivanvoodid – kuidas valida oma koju kvaliteetne diivanvoodi?

Nii et olete lõpuks otsustanud haletseda vaestest ööbivatest külalistest, kes peavad magama teie kohutaval õhkmadratsil või kohmakal diivanil.

Suurepärane töö. Kvaliteetne diivanvoodi ostmine ei muuda teie sõpru ja sugulasi innukalt teid külastama. See tähendab ka seda, et te ei pea kunagi muretsema selle pärast, kuhu oma külastajad järgmine kord magama panna – kvaliteetsed diivanvoodid on ideaalne koht just sellisteks olukordadeks.

Kuigi kvaliteetne diivanvoodi ostmine võib tunduda mõttetu, võib kõigi segadusttekitavate võimaluste vahel sorteerimine ning ruumi ja eelarvega sobiva mugava valimine olla pisut keerulisem. Kvaliteetsed diivanvoodid on saadaval igas kujus ja suuruses, seega ei teki probleeme endale sobiva leidmisega.

Mis kvaliteetsed diivanvoodid siis turul üldse on? Kas valida tavalise lahtikäiva diivaniga suur või väiksema futoniga? Vedruga madrats või luksuslik memory foam madrats? Ja kas on mingeid hoiatusmärke, et ostetav diivanvoodi on katastroof?

Kõigile neile küsimustele – ja paljudele teistele – antakse vastused allpool. Kõik selleks, et ostetud kvaliteetsed diivanvoodid sobiksid sulle ja sinu tuppa ideaalselt.

Mis kvaliteetsed diivanvoodid on turul olemas?

Kvaliteetne diivanvoodi valiku määravad mitmed elemendid, seega on hea mõte saada olemasolevate põhitõdede kohta selgeks. Ärge muretsege, see pole nii keeruline. 

Enamik diivanvoodeid jaguneb ühte kolmest kategooriast:

Lahtikäivad kvaliteetsed diivanvoodid.

Need on kvaliteetsed diivanvoodid tavalise- või king size madratsitega. Kuna need on peamiselt mõeldud istumiseks, on padjad üldiselt mugavad. Õige madratsiga saab ka üsna mugavalt magada. Vältige siiski õhukeste madratsitega väljatõmmatavaid madratseid, kuna need ei paku piisavat polsterdust, mis kaitseb voodi metallvarraste vastu. Lisaks on need tüübid kallid, enamiku kvaliteetsete madratsitüüpide hind algab umbes 950 eurost.

Futonid.

Need on kvaliteetsed diivanvoodid, millel võite meenutada ülikooli ühiselamutoas magamist. Need on kerged, paindlikud ja kipuvad vaevata välja voltima. Need pole aga kõige mugavamad, sest madratsid on sageli valmistatud puuvillast vatiinist ja madala tihedusega vahust, mis aja jooksul jäigastuvad ja pressivad kokku. Eeldatavalt on futonid odavamad kui väljatõmmatavad.

Päevavoodi.

Kvaliteetne diivanvoodi on pigem voodi kui diivan, nii et kui soovite oma diivanvoodit kasutada peamiselt magamiseks, võib see olla teie jaoks sobiv valik. Tavaliselt on need tavalise kaheinimesevoodi või täisvoodi suurused ja maksavad sama palju.

Madratsi valimine on võtmetähtsusega.

Madrats on kahtlemata teie kvaliteetne diivanvoodi kõige olulisem komponent. Kuna diivanvoodimadratsid on väiksemad ja kokkupandavad, ei ole ükski neist nii mugav kui traditsiooniline voodimadrats. Siiski on ütlematagi selge, et peaksite valima selle, mis tunneb end kõige paremini.

Mida peate kahe põhikategooria kohta teadma, on järgmine.

Sisevedru madratsid saavad oma põrgatavuse ja annavad rullidest. Kuid mitte kõik neist ei taga teile korralikku und. Rohkemate mähistega (üle 600) madrats on tavaliselt mugavam kui vähemate mähistega madrats. Pingest vabastatud (pingepunktide leevendamiseks soojendatud) vedrud on meeldivamad, kuigi need kipuvad olema kallid.

Memory foam madratsid on ehitatud pigem kauakestvast viskoelastsest poroloonist kui vedrudest. Võrreldes sisevedrustusega madratsitega pakuvad kvaliteetsed mäluvahtmadratsid püsivamat tuge, kohanduvad paremini teie kehakontuuriga ja klõpsavad hõlpsalt oma kohale tagasi. Kuna mäluvaht on nii kohandatav, sobib see ideaalselt reguleeritavate voodite ja, arvasite ära, kvaliteetse diivanvoodite jaoks. Mäluvahust diivanvoodimadratsil on mugavuse ja toe suurendamiseks eriti tugevdatud aluskiht – see on ka loomulikult hüpoallergeenne ja tolmulestakindel. Kvaliteetsed diivanvoodid on suurepärane valik igaühele!