Site Overlay

Nahast nurgadiivanvoodi

Nahast nurgadiivanvoodi – suurepärane valik kvaliteedi ja mugavuse tagamiseks.

Nahknurgadiivaneid on lihtne hooldada, need on vastupidavad ja kauakestvad – nahast nurgadiivanvoodi on põhjusega pikka aega olnud sisekujunduse põhiosa. Nahk on looduslik materjal, mis vananedes paraneb, ja see kehtib ka nurgadiivanvoodite kohta. Need sobivad ideaalselt laste ja lemmikloomadega peredele – nahast nurgadiivanvoodid saab hõlpsasti integreerida igasse interjööri ja te ei pea muretsema ka nende hooldamise pärast.

Naha töötlemisel kogu tootmisprotsessi vältel saavutatakse erinevad viimistlused, nahast nurgadiivanvoodi on kõrgeima kvaliteediga mööbliese, olenemata sellest, kuhu selle paigutate. Kui kaalute nahast nurgadiivanvoodi ostmist, peaksite otsima endale sobivaima diivani valimiseks järgmist:

Ühe nahatüübi valimine ei tee nahast nurgadiivanvoodi paremaks ega halvemaks, pigem on see isikliku maitse küsimus. Täistera/aniliininahk on pehme, loomuliku tunnetusega ning seda eristavad ilmsed loomulikud märgid, mis tagavad realistlikuma välimuse. Aniliinnahk on värvitud ilma pealislakita, muutes selle pehmemaks ja hingavamaks. Aniliinnahad muudavad vananedes välimust. Need nahast nurgadiivanvoodid näevad suurepärased välja igas toas.

Poolaniliinnahk on värvitud õhukese viimistluskihiga, et pakkuda täiendavat kaitset ja vastupidavust. See on puudutusele elastne ja sellel on märgatavad naha loomuliku patina jäljed. Poolaniliinnahad muudavad vananedes välimust. Korrigeeritud teraga nahka töödeldakse ja poleeritakse, et eemaldada loomulikud vead, ning reljeefne tekst, mis annab ühtlasema tekstuuri, mille tulemuseks on siledam viimistlus. Korrigeeritud teraga nahad on vastupidavad ja vastupidavad pleekimisele tänu sellele, kuidas neid käsitsetakse.

Liimitud nahk on kunstlik: see koosneb nahakiududest, mis on omavahel ühendatud, et luua ühtlane tekstuur. Parim toode on materjal, mis meenutab pärisnahka, kuid on odavam. Aga nahast nurgadiivanvoodi näeb hea välja, olenemata sellest, mis tüüpi valite.